Тренінг стійкості, заснований на доказах, для індивідуального та колективного подолання труднощів
ПРО ТРЕНІНГ
Тренінг стійкості, заснований на доказах та базується на нещодавніх дослідженнях і здебільшого орієнтований на фахівців, які підтримують потреби у сфері психічного здоров’я постраждалого від війни населення. Охоплюючи 5 основних напрямків (фізичну, емоційну, когнітивну, професійну та колективну стратегії стійкості), тренінг спрямований на те, щоб спочатку захистити залишкову стійкість, а потім відновити та підтримувати оптимальну стійкість як окремих осіб, так і громад. Це робиться за допомогою пропонування легкозастосовних інструментів, що потребують мінімального часу та ресурсів.
ПРО СПІКЕРА
- Рашель Тібо (Канада) – ерготерапевт, доктор психологічних наук. Пані Рашель, майже три десятиліття пропрацювала професором на факультеті наук про здоров’я Оттавського університету в Канаді. Вона розвинула експертизу в галузі психологічної стійкості та взаємодопомоги в складних ситуаціях, таких як конфліктні та постконфліктні території, і працювала по всьому світу як клініцист, дослідник та тренер.
- За свій внесок у сферу психічного здоров’я вона отримала звання кавалера Ордена Канади, нагороду «За життєві досягнення» від Канадського товариства міжнародної охорони здоров’я та почесні ступені. Зараз вона працює консультантом, проводить тренінги та надає підтримку в широкому діапазоні середовищ, від медичних установ та урядових організацій до людей, які пережили війну та рак, тощо.
ДЛЯ КОГО ТРЕНІНГ?
Для участі у тренінгу запрошуються фахівці, які надають психіатричну/психологічну підтримку пораненим бійцям, пораненим цивільним особам, вдовам, сім’ям, у яких є зниклий безвісти член родини, або іншим вразливим групам. Це також можуть бути особи, залучені до ініціатив у сфері психічного здоров’я для населення на рівні громади. Тому з радістю очікуємо заявки на участь від лікарів, медсестер, соціальних працівників, психологів, ерготерапевтів, військових капеланів, представників громад.
ОРГАНІЗАТОРИ
- Human Rights in Mental Health-FGIP – міжнародна некомерційна організація, метою якої є просування гуманної, етичної та ефективної психіатричної допомоги в усьому світі.
- Центр психічного здоров’я ветеранів та їхніх родин (VMHCE) – науково-дослідний центр, діяльність якого полягає в науково-методичній і освітній функціях у сфері психічного здоров’я.
УЧАСТЬ
Для участі у тренінгу необхідно заповнити форму, яка слугує мотиваційним листом (прохання писати про себе, свій досвід і плани, а не про глобальну ситуацію в країні).
УМОВИ
- Витрати на проїзд покриває організатор за пред’явленими квитками або чеками на пальне (не більше 4 тис грн на 1 учасника). Приймаються для компенсації всі квитки окрім проїзду Укрзалізницею у категорії вагонів класу СВ.
- Питання проживання учасники вирішують самостійно.
УВАГА!
Заявки від учасників тренінгу, який проводився 8-9 жовтня 2024 року в Києві, не будуть розглядатися т.я. даний тренінг вже ви прослухали.
Кожен учасник тренінгу отримає сертифікат.
Координатор проекту – Лимар Вікторія, vlimar@gip-global.org, +38 067 407 8155
Як взяти участь?
Необхідно заповнити заявку на участь